Aerobic studio - home
VENKOVNÍ LEKCE V BYSTRCI
AKTUÁLNÍ LEKCE

VŽDY 18:00-19:00 HODIN
STŘEDA 3.6. BODY BALANCE
ČTVRTEK 4.6. KRUHOVÝ TRÉNINK
NEDĚLE 7.6. PILATES

REZERVACE PŘEDEM SMS tel.: 603 918 142NORDIC WALKING
SOBOTA 6.ČERVNA
9:00-12:30 HODIN, TRASA PŘÍRODNÍ PAMÁTKA PEKÁRNA, BYSTRC - ŽEBĚTÍN. REZERVACE PŘEDEM SMS tel.: 603 918 142DÁRKOVÉ POUKAZY
VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME NA KONKRÉTNÍ ČÁSTKU NEBO NA JAKÉKOLIV NAŠE SLUŽBYNechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
OPĚTOVNÉ ZAHÁJENÍ KURZŮ AQUA AEROBIKU
OD STŘEDY 3.6. ZAČÍNÁME V AQUAPARKU KOHOUTOVICE
OD PONDĚLÍ 8.6. ZAČÍNÁME NA BAZÉNU ZŠ JASANOVÁ JUNDROV
ČEKÁME NA TERMÍN KDY ZAHÁJÍME PROVOZ NA LÁZNÍCH RAŠÍNOVA - rekonstrukce střechy
LEKCE NA BAZÉNU ZŠ MILÉNOVA - otevřeme až v září


VENKOVNÍ LEKCE V BYSTRCI - UŽ CVIČÍME
s velkou radostí vám oznamujeme, že jsme již začali cvičit na venkovním areálu ZŠ a gymnázia Vejrostova v Bystrci /na sportovišti u červené workoutové konstrukce, cca 30 metrů od brány do arálu školy z ul.Vejrostova/. Lekce probíhají vždy v čase 18:00-19:00 hodin .

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ LEKCE
STŘEDA 3.6. BODY BALANCE - Míša Záleská
ČTVRTEK 4.6. KRUHOVÝ TRÉNINK - Míša Záleská
NEDĚLE 7.6. PILATES - Kája Kopecká

Lekce vypisujeme dle předpovědi počasí. Pokud se počasí v ten den zhorší, obdržíte od nás SMS že se lekce nekoná. Prosíme vás noste si vlastní podložky.
S ohledem na naše lektorky, které dojíždějí na lekce za všech koutů Brna objednáváme předem formou SMS na tel.: 603 918 142 nebo na e-mail: petra@sunfit.cz
/uveďte celé jméno, e-mail (pokud se registrujete poprvé přes SMS), termín lekce/.
Můžete se také objednat přímo v události na našem Facebooku

CENA LEKCE 100 Kč. V měsíci květnu ještě nebudeme z ekonomických důvodů přijímat na tyto lekce naše permanentky, které jste u nás zakoupili. Od června a celé letní prázdniny již ano, stejně tak bude možné si nové u lektorek zakoupit /10 vstupů cena základní 950 Kč; cena student/senior 65+ 900 Kč/. Platnost nových permanentek bude standardní 3 měsíce. Platnost zakoupených permanentek v době před vyhlášením nouzového stavu vám prodloužíme o celé 2 měsíce! Všechny zakoupené permanentky budou platit jak na venkovní lekce, tak následně od září v tělocvičně gymnázia kde ve školním roce cvičíme. Moc děkujeme za pochopení a trpělivost.

NORDIC WALKING VÝŠLAPY PRO ZDRAVÍ
SOBOTA 6.ČERVNA - 9:00-12:00 hodin , trasa cca 8,5 km, Přírodní památka Pekárna směr Žebetínský rybník. Vhodné i pro začátečníky. Hole vám rádi zapůjčíme pokud je nemáte.
- naučíte se správnou techniku Nordic walking chůze
- během trasy kratší cvičební bloky - strečink, dechové techniky a lehké posilování
- cvičení přizpůsobíme skupince /15 osob + 2 lektorky/, vyvětráme dokonale hlavu
- s sebou sportovní oblečení dle počasí, pohodlnou obuv (tenisky), baťůžek s pitím,lehčí sváču
- veškeré podrobné informace vám zašleme na váš e-mail po přihlášení na akci
CENA: 250 Kč
REZERVACE: SMS tel.: 603 918 142 nebo na e-mail: petra@sunfit.cz

Všem předplatitelům kurzů aqua aerobiku únor-červen 2020 budeme následně postupně po otevření bazénů kompenzovat nyní zrušené lekce tím, že lekce poskytneme k vycvičení v již obnovených lekcích, v letním prázdninovém provozu nebo v dalších kurzech.

Pevně věříme, že nás v tom nenecháte a podpoříte nás tím, že vám budeme moci poskytnout za vaše vložené finanční prostředky to co nejlépe umíme a to je POHYB A RADOST Z NĚJ . Velmi vám všem děkuji za podporu. Nejvíce nám pomůže, že k nám budete chodit cvičit.

S přáním pozitivní mysli a vírou v lepší zítřky za všechny lektorky SUNFIT týmu, Petra.Naše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku na 5 bazénech v Brně již od roku 2005 , cvičí s vámi zkušené lektorky, kteří se stále vzdělávají a pracují na sobě. Našich klientů si vážíme a osobní, přátelský přístup je pro nás na prvním místě. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty, kterým velmi děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Cvičení je pro nás nejen práce, ale především radost, potěšení a životní styl"

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické jako je Core trénink či Kruhový trénink tak i pomalé - Jóga, Zdravotní cvičení, Power jóga, Zdravá záda. Více podrobností v sekci Rozvrhy - sálové lekce.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobik Cvičíme ho v současné době na pěti bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější a hlavně je to zábava. Více informací v sekci Rozvrhy - Aqua aerobic.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme cvičební víkendové pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČÍME U MOŘE s bohatým nejen sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám naše pobyty líbí, svědčí řada milých dopisů, za které moc děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala naše požadavky pro sport i relaxaci.


© 2004 - 2020 SUNFIT studio Petry Moudré | Mapa stránek | Právní doložka