Aerobic studio - home
DÁRKOVÉ POUKAZY
na jakékoliv naše služby - kurzy aqua aerobicu, permanentky na cvičení, víkendové pobyty. Objednávky tel.: 603 918 142Nechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
KURZY AQUA AEROBIKU - PŘIHLAŠUJEME NA ZÁŘÍ 2019 - LEDEN 2020 - přihlásit se

FIT SOBOTA OPEN AIR - 22.ČERVNA 2019 - PILATES & POWER YOGA
první letošní venkovní cvičení v areálu gymnázia Vejrostova Bystrc 9.30-11.30 hodin - přihlásit se

LETNÍ VENKOVNÍ PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ - areál gymnázia Vejrostova 2
cvičení venku pod širým nebem, lekce ještě doplňujeme - Rozvrh zde

PRAVIDELNÉ SKUPINOVÉ LEKCE V BYSTRCI - tělocvična gymnázia Vejrostova
cvičíme do 17.6., po prázdninách začínáme opět 9.9. -
Rozvrh ke stažení zde

JÓGA S DĚTMI – kroužky v MŠ a ZŠ Bystrc, šk.rok 2018/2019 do 17.6. - informace zdeNaše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku na 5 bazénech v Brně již od roku 2005 , cvičí s vámi zkušení instruktoři, kteří se stále vzdělávají a pracují na sobě. Našich klientů si vážíme a osobní, přátelský přístup je pro nás na prvním místě. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty, kterým velmi děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije."

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické jako je Core trénink či Kruhový trénink tak i pomalé - Jóga, Zdravotní cvičení, Power jóga, Zdravá záda. Více podrobností v sekci Rozvrhy - sálové lekce.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobik Cvičíme ho v současné době na čtyřech bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější. Více informací v sekci Rozvrhy - Aqua aerobic.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme odpočinkově - cvičební víkendové pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČÍME U MOŘE s bohatým nejen sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám naše pobyty líbí, svědčí řada milých dopisů, za které moc děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relaxaci.


© 2004 - 2019 SunFit studio Petra Moudrá | Mapa stránek | Právní doložka