Aerobic studio - home
FIT SOBOTA
19.1. 2019

další dopolední dvouhodinovka v novém roce! CORE TRÉNINK + JEMNÁ JÓGA, těšíme se :-)


KURZY AQUA AEROBIKU DOPRODEJ
Aktuálně nabízíme poslední volná místa v kurzech na těchto bazénech: Lázně Rašínova 12, Kohoutovice Aquapark, Jundrov ZŠ Jasanová. Více informací zde.


DÁRKOVÉ POUKAZY
na jakékoliv naše služby - kurzy aqua aerobicu, permanentky na cvičení, víkendové pobyty. Objednávky tel.: 603 918 142Nechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
FIT SOBOTA 19.1. 2019 - CORE TRÉNINK + JEMNÁ JÓGA - přihlásit se

TERMÍNY FIT VÍKENDŮ 2019 - nabídka zde

KURZY AQUA AEROBIKU - připravujeme již kurzy únor-červen 2019 - informace o bazénech zde

VÁNOČNÍ SVÁTKY - OMEZENÍ PROVOZU - informace zde

PRAVIDELNÉ SKUPINOVÉ LEKCE V BYSTRCI - tělocvična gymnázia Vejrostova 2
Rozvrhový leták ke stažení zde

JÓGA S DĚTMI – kroužky v MŠ a ZŠ Bystrc, šk.rok 2018/2019 - informace zdeNaše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku na 4 bazénech v Brně , cvičí pro vás pouze zkušení instruktoři, kteří se stále vzdělávají. Svých zákazníků si vážíme a osobní přístup ke klientovi je pro nás na prvním místě. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty kterým děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije."

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické jako je Core trénink či Kruhový trénink tak i pomalé - Jóga, Zdravotní cvičení, Power jóga, Zdravá záda. Více podrobností v sekci Rozvrhy - sálové lekce.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobik Cvičíme ho v současné době na čtyřech bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější. Více informací v sekci Rozvrhy - Aqua aerobic.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme odpočinkově - cvičební víkendové pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČÍME U MOŘE s bohatým nejen sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám naše pobyty líbí, svědčí řada milých dopisů, za které moc děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relaxaci.


© 2004 - 2018 SunFit studio Petra Moudrá | Mapa stránek | Právní doložka