Aerobic studio - home
CVIČENÍ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN
Rozhodli jsme se zkusit cvičení venku pod širým nebem a rádi se s vámi budeme potkávat na lekcích i během prázdnin. Cvičit budeme na trávě, za hezkého počasí v areálu gymnázia Vejrostova. termíny lekcí vypíšeme vždy s předstihem sem na stránky, na facebook..těšíme se na vás:-)


DĚTSKÁ JÓGA V BYSTRCI šk. rok 2017/2018
ZŠ Heyrovského 32 - pondělí 14:00-15:00 hodin. ZŠ Pramínek - čtvrtek 14:15-15:15 hodin. MŠ Pramínek - úterý 14:15-15:00 hodin. Bližší informace na tel.: 603 918 142.


DÁRKOVÉ POUKAZY
na jakékoliv naše služby - kurzy aqua aerobicu, permanentky na cvičení, víkendové pobyty. Objednávky tel.: 603 918 142Nechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré BrnoKURZY AQUA AEROBIKU září 2018-leden 2019
právě pro vás připravujeme kurzy na nový školní rok, přihlášky již brzy.
Přehled bazénů najdete zde

FIT & WELLNESS VÍKENDY - Podzim 2018 - informace připravujeme...
Termín: 27.9.-30.9. 2018 (3 noci, státní svátek 28.9.), Luhačovice, Hotel Ambra****
Termín: 26.10.-28.10. 2018 (2 noci), Blansko, Penzion Statek Samsara***

Bystrc, Gymnázium Vejrostova 2: SÁLOVÉ LEKCE A CVIČENÍ BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN

Aktuální rozvrh lekcí v tělocvičně platný do 14.6. ZDE
V době letních prázdnin budeme cvičit venku na trávě v areálu gymnázia. O lekcích vás budeme vždy zde na stránkách a na Facebooku informovat. Věříme že, vás tato zpráva těší, stejně jako nás nápad to zkusit.

Naše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku v Brně, cvičí pro vás pouze zkušení instruktoři, kteří se stále vzdělávají. Svých zákazníků si vážíme a osobní přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty kterým děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije."

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické - Core training, Funkční trénink, Posilování problémových partií, tak i pomalé - Pilates, Jogalates a Zdravotní cvičení. Více podrobností v sekci Rozvrhy.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobic Cvičíme ho na šesti bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme cvičební pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČENÍ U MOŘE s bohatým sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám pobyty se cvičením a Fit víkendy líbí, svědčí řada milých dopisů, za které děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relax.


© 2004 - 2018 SunFit studio | Mapa stránek | Právní doložka