Aerobic studio - home
FIT VÍKEND LUHAČOVICE
10.-12.května

aktuálně máme volný poslední pokoj + hledáme spolubydlící pro naši klientku která jede sama :-)


Velikonoční prázdniny
Tělocvična gym. Vejrostova necvičíme ve ČT 18.4. a PO 22.4. Bazény necvičíme Po 22.4. Jinak máme běžný provoz dle rozvrhů. Hezké svátky jara všem :-)


DÁRKOVÉ POUKAZY
na jakékoliv naše služby - kurzy aqua aerobicu, permanentky na cvičení, víkendové pobyty. Objednávky tel.: 603 918 142Nechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
FIT & WELLNESS VÍKEND - LUHAČOVICE, HOTEL AMBRA**** 10.-12.května 2019 - přihlásit se
Máme volný poslední pokoj + hledáme spolubydlící k naší klientce, která jede sama

FIT SOBOTA OPEN AIR - 22.června 2019 program připravujeme, cvičit budeme venku, akce se uskuteční pouze za hezkého počasí

ŘECKO 2019 - OSTROV KOS - NEJEN CVIČENÍ U MOŘE - 7.6.-14.6. 2019
Hotel Eurovillage Achilleas **** s ALL INCLUSIVE PROGRAMEM VYPRODÁNO
Můžeme případně ještě ověřit odlet z Ostravy.


KURZY AQUA AEROBIKU DUBEN - ČERVEN 2019, doprodej volných míst
- přihlásit se

PRAVIDELNÉ SKUPINOVÉ LEKCE V BYSTRCI - tělocvična gymnázia Vejrostova 2
Rozvrhový leták ke stažení zde

JÓGA S DĚTMI – kroužky v MŠ a ZŠ Bystrc, šk.rok 2018/2019 - informace zdeNaše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku na 4 bazénech v Brně již od roku 2005 , cvičí s vámi zkušení instruktoři, kteří se stále vzdělávají a pracují na sobě. Našich klientů si vážíme a osobní, přátelský přístup je pro nás na prvním místě. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty, kterým velmi děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije."

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické jako je Core trénink či Kruhový trénink tak i pomalé - Jóga, Zdravotní cvičení, Power jóga, Zdravá záda. Více podrobností v sekci Rozvrhy - sálové lekce.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobik Cvičíme ho v současné době na čtyřech bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější. Více informací v sekci Rozvrhy - Aqua aerobic.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme odpočinkově - cvičební víkendové pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČÍME U MOŘE s bohatým nejen sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám naše pobyty líbí, svědčí řada milých dopisů, za které moc děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relaxaci.


© 2004 - 2019 SunFit studio Petra Moudrá | Mapa stránek | Právní doložka