Aerobic studio - home
FIT SOBOTY
DOPOLEDNÍ CVIČENÍ
4. DUBNA
16. KVĚTNADÁRKOVÉ POUKAZY
VÁM RÁDI PŘIPRAVÍME NA KONKRÉTNÍ ČÁSTKU NEBO NA JAKÉKOLIV NAŠE SLUŽBYNechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
OPATŘENÍ SUNFIT STUDIA - KORONAVIROVÁ SITUACE

S platností od 12.3. 2020 dle nařízení vlády ČR jsou bohužel dočasně pozastaveny všechny naše aktivity.
KURZY AQUA AEROBIKU, SKUPINOVÉ LEKCE, LEKCE DĚTSKÉ JÓGY, POBYTOVÉ AKCE.

Všem předplatitelům kurzů aqua aerobiku budeme následně po otevření bazénů kompenzovat nyní zrušené lekce tím, že lekce poskytneme k vycvičení v dalších kurzech (další kurzovné tedy bude poníženo o počet těchto lekcí) nebo formou volných lekcích, které pro vás snad otevřeme už v době letních prázdnin, pokud to situace umožní.

Všem, kteří mají u nás zakoupené permanentky na skupinové lekce , posuneme automaticky při první návštěvě platnost těchto permanentek o dobu, kdy je studio uzavřené. Pokud to půjde, budeme se s vámi rádi potkávat v létě na cvičení venku v areálu gymnázia Vejrostova.

Pevně věříme, že nás v tom nenecháte a podpoříte nás tím, že vám budeme moci poskytnout za vaše vložené finanční prostředky to co nejlépe umíme a to je POHYB A RADOST Z NĚJ . Velmi vám všem děkujeme za vstřícnost, pochopení a trpělivost do té doby než se zase uvidíme.

S přáním pevného zdraví, pozitivní mysli, vírou v lepší zítřky za všechny lektorky SUNFIT týmu, s úctou PetraNaše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku na 5 bazénech v Brně již od roku 2005 , cvičí s vámi zkušené lektorky, kteří se stále vzdělávají a pracují na sobě. Našich klientů si vážíme a osobní, přátelský přístup je pro nás na prvním místě. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty, kterým velmi děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Cvičení je pro nás nejen práce, ale především radost, potěšení a životní styl"

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické jako je Core trénink či Kruhový trénink tak i pomalé - Jóga, Zdravotní cvičení, Power jóga, Zdravá záda. Více podrobností v sekci Rozvrhy - sálové lekce.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobik Cvičíme ho v současné době na pěti bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější a hlavně je to zábava. Více informací v sekci Rozvrhy - Aqua aerobic.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme cvičební víkendové pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČÍME U MOŘE s bohatým nejen sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám naše pobyty líbí, svědčí řada milých dopisů, za které moc děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala naše požadavky pro sport i relaxaci.


© 2004 - 2020 SUNFIT studio Petry Moudré | Mapa stránek | Právní doložka