Aerobic studio - home
NOVÉ KURZY AQUA AEROBIKU
Přihlášky do kurzů od září 2016 již spuštěny :-)


PRÁZDNINOVÝ PROVOZ
Gymnázium Vejrostova, Bystrc cvičíme do 9.června. Po prázdninách se na vás těšíme od 5.září. Na bazénech cvičíme do neděle 26.června a v září začínáme od 5.září. Sledujte prosím rozvrhy lekcí. Přejeme vám krásné léto!


DÁRKOVÉ POUKAZY
na jakékoliv naše služby - kurzy aqua aerobicu, permanentky na cvičení, víkendové pobyty. Objednávky tel.: 603 918 142Nechte si zasílat novinky z www.aerobicstudio.cz
Partneři aerobic studia
Aerobic Studio E-shop
Aerobic Studio Petry Moudré Brno
PRODEJ KURZŮ AQUA AEROBIKU ZÁŘÍ 2016/ LEDEN 2017 JIŽ ZAHÁJEN! - přejít k přihláškám zde

FIT VÍKEND: Luhačovice, Hotel Ambra****, termín: 7.10. - 9.10. 2016 - přejít k přihláškám zde

Sálové lekce: Brno - Bystrc, tělocvična Gymnázia Vejrostova 2 - rozvrh lekcí zde
V době letních prázdnin necvičíme, těšíme se na vás od ponděLí 5.září.

Naše studio vám nabízí nejširší výběr cvičebních pomůcek pro lekce aqua aerobiku v Brně, cvičí pro vás pouze instruktoři s licencí, kteří se stále vzdělávají. Svých klientů si vážíme a osobní přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Zmeškané lekce si můžete v rámci předplacených kurzů aqua aerobiku nahrazovat na všech bazénech, kde cvičíme.
Těšíme se na všechny nováčky i naše stálé klienty kterým děkujeme za dlouholetou přízeň :-)

"Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije."

aerobic.gif
Dnešní formy cvičení umožňují každému, aby si vybral právě tu "svoji hodinu", aniž by měl pocit, že se zbytečně "trápí". Najdete-li si vhodnou lekci a instruktora, který vás zaujme a bude vám svým stylem, nebo i výběrem hudby vyhovovat, pak máte vyhráno a věřte, že na takovou "hodinu" se budete velmi rádi a často vracet. Nabízíme vám lekce jak dynamické - Core training, Funkční trénink, Posilování problémových partií, tak i pomalé - Pilates, Jogalates a Zdravotní cvičení. Více podrobností v sekci Rozvrhy.
Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, proto odhoďte veškeré zábrany a přijďte si zacvičit i Vy :-)

aqua-aerobic.gif
Pokud toužíte zažít opravdovou změnu ve svých cvičebních programech, vyzkoušejte aqua aerobic Cvičíme ho na šesti bazénech v Brně. Pokuste se společně s námi objevit všechny přednosti tohoto živlu a snažte se je co nejlépe využít pro své tělo i mysl. Uvidíte, že cvičení ve vodě je mnohdy náročnější a přesto pro tělo šetrnější.

akce_s_aerobicem.gif
Po celý rok pořádáme cvičební pobyty - FIT VÍKENDY a v létě CVIČENÍ U MOŘE s bohatým sportovním programem. Těší nás, že vás naše akce oslovují stále ve větší míře. O tom, že se vám pobyty se cvičením a Fit víkendy líbí, svědčí řada milých dopisů, za které děkujeme. Neustále hledáme nová místa, která by splňovala veškeré požadavky pro sport i relax.


© 2004 - 2016 AEROBIC STUDIO | Mapa stránek | Právní doložka